tel. +48 609 012 334

Kancelaria

Kancelaria świadczy usługi prawne zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców.

Świadczenie pomocy prawnej przez kancelarię odbywa się, w zależności od potrzeb i wymagań klienta, głównie poprzez: udzielanie ustnych porad i konsultacji prawnych, sporządzanie opinii prawnych, opracowywanie projektów umów, aktów prawnych, jak i reprezentowanie klienta przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, organami administracji publicznej, udział w imieniu klienta w postępowaniach poprzedzających spór sądowy (próby ugodowe, mediacje, negocjacje).

Możliwe jest także świadczenie stałej obsługi prawnej na zasadach określonych indywidualnie.

Kancelaria prowadzi sprawy cywilne, z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, prawa spółek, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa i postępowania administracyjnego. Zajmujemy się także sprawami windykacji i dochodzenia odszkodowań.

Reprezentujemy Klientów w sprawach sądowych dotyczących naruszenia majątkowych i osobistych praw autorskich oraz ochrony wizerunku.

Zainteresowanych współpracą z naszą kancelarią zapraszamy na spotkanie, podczas którego zaproponujemy formę usług prawnych i doradczych dostosowaną do Państwa potrzeb oraz możliwości.

Powstańców Śląskich 5 Wrocław

Lokalizacja

GLG Kancelaria Radcy Prawnego

53-332 Wrocław

ul. Powstańców Śląskich 5, lok. 119,

+48609012334

Kontakt

tel. +48 609 012 334

kancelaria@kancelaria-glg.pl